درباره ما پيش‌بيني جام جهاني 2014 نتايج جام جهاني 2014 اخبار
   þ  جمعه   3   فروردين   1397  هجري خورشيدي،  فردا دير بيدار ميشويد اما  خوش آمديد!
نام كاربري
رمز عبور
ثبت نام دوستان جديد
فراموشی نام کاربری یا رمز عبور
جدول رده‌بندي گروه‌هاي جام جهاني
آخرين نتايج جام جهاني
نتايج يك تيم خاص
...ــترين‌هاي جام جهاني
نگاه آماري به نتايج جام جهاني
پيش‌بيني‌هاي دقيق:
11 4Sadreddin Nasseri
11 4اسماعيل حسين زاده
11 4مصطفي اربابي
10 4عليرضا حميدي نور
10 4رحمان برخورداري
10 4امير عبدالهي
10 4Reza Shamsari
10 4مهدي اميديان
10 4امين ناصري
10 4Seyed mahmoud Khorasani
تعداد اعضاء: 176 نفر
دوستان جديد: 
J SHMS1234
J ALI20779
J DAD17
J S.ADIB
J AFAGH
J MOSIK2
J KHAN_AMO
J IRANI HASTAM
J SAD56
J SEVENREZA
J GHANBARIFARD
J ESII
J AHIREZA1381
J HOSSEIN1368
J DAVIDITNET
J MOJTABA9960
J BIKARAN
J VAHID Z.Z
J IMAN_4125
J MEHDI2457
   þ آخرين رويدادها
   ü باز هم پرسپولیس! / 

هفته سوم ليگ برتر با صدرنشيني پرسپوليس همراه بود. نفت با درخشان برد سه بر صفر را به صدرنشين هديه دادند. استقلال بالاخره طعم پيروزي را چشيد. آن هم در روزي که تراکتور به به هيچ عنوان در قامت بازنده نبود. سپاهان سد راه پارس جنوبي شد تا پرسپوليس به تنهايي بر صدر تکيه زند. سايپا هم با پيروزي بر ميزبان خوزستاني خود به قافله بالانشينان پيوست. در آبادان نفت به علاوه هواي شرجي پديده را با شکست بدرقه کردند. گسترش تبريز هم سپيدرود را به قعر جدول فرستاد تا همسايه تراکتور شود!

و حالا در آغاز هفته چهارم، پرسپوليس در آزادي به مصاف سياه جامگان ميرود. روز بعد سايپا و استقلال بازي دارند. در جم، پارس جنوبي و نفت آبادان يک نبرد گازي-نفتي را خواهند داشت. هفته چهارم شاهد دربي اصفهان نيز خواهد بود. اما در تبريز تراکتور با حمايت تماشاگران خونگرمش به دنبال اولين برد فصل در برابر نفت تهران است. روز جمعه پديده مقابل استقلال خوزستان قرار ميگيرد تا شايد بتواند انتقام شکست آبادان را بگيرد.

در اين هفته آقاي حسن باندريزي قهرمان پيش بيني هفتگي بودند و آقاي معصومي نيز تا اين لحظه صدرنشين اين سه هفته هستند. رقابت هاي پيش بيني کم کم شکل مي گيرد. همراه ليگ پيش بيني باشيد!  ...  لينك مطلب...

    24/05/1396
   ü پارس و پرسپولیس در صدر! / 

دومين هفته ليگ برتر با برد و صدرنشيني پارس جنوبي و پرسپوليس ادامه يافت. استقلال هم يک مساوي از هم نامش گرفت. ذوب آهن با نتيجه سه بر صفر برد قاطعي را برابر گسترش فولاد داشت. اما کار بزرگ را پديده انجام داد و سپاهان مغرور را با چهار گل بدرقه کرد.
در حال حاضر سپيدرود، تراکتورسازي و گسترش با دو باخت در پايين جدول جا خوش کرده اند و پارس جنوبي و پرسپوليس هم با دو برد به روزهاي آينده اميدوارتر هستند.

سومين هفته ليگ، پنجشنبه و جمعه، ۱۹ و ۲۰ مردادماه ۱۳۹۶ با ديدار دو تيم قعرنشين گسترش فولاد و سپيدرود رشت در تبريز شروع ميشود. استقلال خوزستان در گرماي اهواز ميزبان سايپا هست و نفت تهران تلاش ميکند تا همچنان نقش گربه سياه پرسپوليس را بازي کند.
در روز جمعه استقلال و تراکتور با هم بازي ميکنند. اين دو تيم پرطرفدار در اين دو هفته به هيچ عنوان نتوانسته اند دل هوادارانشان را به دست آورند. پارس جنوبي به اصفهان ميرود تا با يک باي درخشان ديگر صدر جدول را حفظ کند. اما پديده با روحيه در آبادان شرجي شب سختي را در پيش دارد. مشهدي هاي سياه پوش هم ميزبان فولاد هستند و اميدوار به ادامه ي روند خوب تيم شان!  ...  لينك مطلب...

    19/05/1396
   ü هفته ی اول / به کام نفتی ها / 

هفته اول ليگ هفدهم به کام سه تيم نفتي تمام شد. پارس جنوبي در تبريز به بردي قاطع دست يافت. آباداني ها در هواي شرجي اين شهر، کاري کردند تا استقلال ليگ را با شکست آغاز کند و نفت تهران با تمام مشکلات و در حالي که به قول وزير نفت ميتواند نام آن برف تهران هم باشد، دست به کار بزرگي زد و سپيدرود تازه وارد را با شکست بدرقه کرد.
اما پرسپوليس ليگ را با اقتدار شروع کرد و فولاد را با دو گل شکست داد. استقلال خوزستان، تراکتور را شکست داد تا ناکامي تبريزي ها تکميل شود. بازيهاي ديگر اين هفته نيز با تساوي خاتمه يافت.
هفته اول با ۲۰ گل و ميانگين ۲.۵ گل در هر بازي، شروع قابل قبولي براي ليگ هفدهم بود. انتظار يک ليگ پويا و پررقابت در سال جام جهاني دور از انتظار نيست!
حال،‌ در هفته دوم تراکتور در يک بازي سنتي ميزبان پرسپوليس است. نفت آبادان به کرج ميرود و ميهمان سايپا است. نفت تهران هم به اهواز ميرود تا ثابت کند در شرايط بد هم مي شود خوب بود. سپيدرود در ديدار با سياه جامگان با حمايت تماشاگران رشتي به پيروزي مي انديشد. مردم شهر جم در کنار خليج فارس نيز خود را براي ميزباني اولين ديدار ليگ برتري آماده مي کنند. پارس جنوبي به مصاف پيکان ميرود تا شانس خود را براي تداوم صدرنشيني امتحان کند.
دربي همنام هاي استقلال در تهران برگزار ميشود و خوزستاني ها دلخوش به برد هفته ي اول با روحيه به مصاف تهراني ها ميروند. اصفهاني ها نيز يکي در مشهد ميهمان پديده است و ذيگري، ذوب آهن، ميزبان گسترش تبريز است.
بازي هاي هفته دوم پنجشنبه و جمعه، ۱۲ و ۱۳ مردادماه ۹۶ برگزار مي شوند. لطفا شما هم با ليگ پيش بيني همراه ما باشيد!  ...  لينك مطلب...

    10/05/1396
   þ پيش‌بيني‌هاي جديد
هيچ برنامه‌ي جديدي براي برگزاري بازي‌ها موجود نيست!
اينجا، جاي تبليغ شماست!
با ما تماس بگيريد.
برترين‌هاي پيش‌بيني جام جهاني تاكنون
اول، Sadreddin Nasseri با 331.04 امتياز
دوم، کوکب کواکبيان با 324.35 امتياز
سوم، Seyed mahmoud Khorasani با 323.29 امتياز
چهارم، عليرضا زماني با 322.71 امتياز
پنجم، محسن غلامي با 322.48 امتياز
ششم، Saeed Azari با 321.85 امتياز
هفتم، Aryan Yazdani با 319.71 امتياز
هشتم، مصطفي اربابي با 318.08 امتياز
برترين‌هاي پيش‌بيني در گروه فينال و رده‌بندي جام جهاني 2010
اول، مريم انصاري با 17.14 امتياز
دوم، محسن غلامي با 15.56 امتياز
سوم، احمد رضائي با 15.56 امتياز
چهارم، اکبر عبدالهي نجف آبادي با 15.56 امتياز
پنجم، احسان کريم پور خامنه با 15.56 امتياز
ششم، Mehrdad Ghandchi با 15.56 امتياز
هفتم، محمدرضا خراساني با 14.55 امتياز
هشتم، Abbas Mahmood tabar با 14.28 امتياز
نهم، Reza Shamsari با 14.28 امتياز
دهم، Shahin Farjand با 12.7 امتياز


بازديدکنندگان: 3,133,405 نفر - متوسط بازديد روزانه: 681 نفر - مرداد ۱۳۸۴ - مرداد ۱۳۹۶ هجری خورشیدی